Slavnostní zakončení školního roku 2015/2016

07.07.2016 19:01

 

04.07.2016 12:24

Školní rok nám uplynul jako voda, 

začínají prázdniny, čas dovolených a pohodových letních dnů.

Závěrečné rozloučení žáků naší školy proběhlo ve čtvrtek 30. června ve školní jídelně.

Nejdříve byli panem ředitelem vyhodnoceni nejpilnější žáci ve sběru pomerančové kůry a panem učitelem Procházkou nejlepší sběrači starého papíru. Paní učitelka Chládková předala ocenění nejlepším soutěžícím branného dne a pan učitel Jaša vyhlásil vítěze turnaje v přehazované a volejbalu.

Z rukou pana ředitele převzali knižní odměny žáci, kteří byli tento rok vybráni třídními učiteli pro jejich dobré výsledky, ochotu, snahu,...

Po odměnách následovala smutnější část, kterou bylo loučení se žáky, jež tu dnes byli naposled. Ti si pro nás připravili poutavý proslov a rozlučkovou prezentaci. Úsměvů nad legračními snímky bylo mnoho, slz nad tím, že další téměř dospělé lidi pouštíme do světa, ještě víc. Ale všechno jednou končí právě proto, aby něco jiného mohlo začít. A tak i my přejeme těm našim odcházejícím žákům dobrý start do nové životní etapy, hodně úspěchů ve školním i osobním životě, vykročte pravou a zase se za námi někdy přijďte podívat!

Když už byli všichni deváťáci řádně ošerpováni, rozezněl se naposledy školní zvon a děti se rozešly do tříd pro výsledky své práce. Po nezbytném poučení před nástrahami volný dnů se všichni rozběhli vstříc dvěma měsícům prázdnin.

Všem přejeme nádherné léto plné neobyčejných zážitků. Krásné prázdniny!

Fotogalerie zde: https://zsrudikov.rajce.idnes.cz/cerven_2016_-_Slavnostni_zakonceni_skolniho_roku/