INFORMACE O PŘIHLAŠOVÁNÍ DO ŠKOLNÍ DRUŽINY

Vážení zákonní zástupci žáka,

pro školní rok 2017/2018 se žáci do školní družiny mohou přihlásit pomocí závazné přihlášky, kterou dostali ve škole v týdnu od 22. do 26. 5. 2017.

O její odevzdání prosíme nejpozději do pátku 2. 6. 2017.

                                                                                                                    Mgr. Martin Suk, ředitel školy

Školní družina

  • Vychovatelka: Petra Robotková

Ve školním roce 2010/2011 navštěvuje ŠD 33 žáků 1.až 5. ročníku od 10:55  do 15:15 hodin. Děti se zde prostřídávají podle věku, délky výuky a odjezdu autobusů. Do ŠD docházejí po skončení zájmových kroužků i ostatní dojíždějící děti, které nejsou do ŠD trvale přihlášeny.

I v letošním roce budeme pracovat podle plánu práce, do kterého jsou zařazeny všechny oddíly výchovně vzdělávací práce - příprava na vyučování, odpočinkové, zájmové i rekreační činnosti, které nabízíme dětem nezávislou formou.

 

Jako i v minulých letech nezapomeneme na časté vycházky do přírody, kde sbíráme suroviny, které při práci ve třídě zpracováváme a doplňujeme dalšími, často odpadovými materiály.

Opět se zapojíme do akcí pořádaných ZŠ  (soutěže, besídky, akademie,….). Při všech činnostech ŠD dbáme především o mravní výchovu dítěte a rozvoj všech kompetencí.

 Vzkaz pouze pro vychovatelku Petru Robotkovou:

Vzkazy a diskusní fórum družiny

Školní rok 2016/17

Datum: 04.09.2016 | Vložil: vychovatelka ŠD

Připomínám rodičům, že značnou část pobytu ve školní družině jejich dítě stráví venku, ať už v přírodě nebo na hřištích, které nám naše obec nabízí, proto by bylo vhodné, aby děti měly v šatnách v sáčku oblečení na převlečení (alespoň tepláky, kraťasy). Samozřejmě je to na každém z Vás, ale často se děti ušpiní a musí se poté převléknout do oblečení na tělesnou výchovu, protože ve špinavém si nemohou hrát na koberci.
Převlečení mohou mít děti i do třídy, předejdete tak prodřeným kolenům :).
Dále prosím, aby děti nosily do ŠD odpolední svačinku, na kterou byly zvyklé ze školky. Stačí i ovoce či zelenina. Myslete na to, že někteří školáci stráví v družině více času než ve vyučování.
Děkuji a s pozdravem Petra Robotková.

Nový školní rok 2012/13

Datum: 06.09.2012 | Vložil: Petra Robotková

Připomínám rodičům, že značnou část pobytu ve školní družině jejich dítě stráví venku, ať už v přírodě nebo na hřištích, které nám naše obec nabízí, proto by bylo vhodné, aby děti měly v šatnách v sáčku oblečení na převlečení (alespoň tepláky). Samozřejmě je to na každém z Vás, ale často se děti ušpiní a musí se poté převléknout do oblečení na tělesnou výchovu, protože ve špinavém oblečení si nemohou hrát na koberci. A zajisté také není příjemné každý den dávat dítěti čisté kalhoty. Děkuji a s pozdravem Petra Robotková.

Více zde: https://www.zsrudikov.cz/druzina/discussioncbm_566687/5/

Nový školní rok

Datum: 15.09.2011 | Vložil: Petra Robotková

Už tu máme další školní rok a s ním i nové žáčky ve školní družině. V loňském roce naše diskuzní fórum nebylo téměř využito a proto Vás rodiče prosím, cokoli mi chcete sdělit, je možno zde. Od loňského roku se nic nezměnilo a proto jsou všechny informace, které jsou zde umístěny, stejné.
Děkuji a všem nám přeji pěkný podzim.

Pozdrav

Datum: 13.09.2010 | Vložil: vychovatelka ŠD

Milí rodiče, vítám Vás na stránkách ŠKOLNÍ DRUŽINY, konkrétně na diskusním fóru. Doufám, že tohoto druhu komunikace budete využívat. Těším se na spolupráci s Vámi, při tvoření příjemného "volného času" Vašich dětí. Přeji krásně vybarvený podzim.
Petra Robotková vychovatelka ŠD

Provoz o prázdninách

Datum: 13.09.2010 | Vložil: vychovatelka ŠD

V době hlavních i vedlejších prázdnin je provoz ŠD uzavřen.

Záznamy: 1 - 5 ze 8
1 | 2 >>